• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Участь учнів школи в науково-практичній конференції «Музей як осередок духовної та культурної спадщини українського народу»

Участь учнів школи в науково-практичній конференції «Музей як осередок духовної та культурної спадщини українського народу»

2017-11-24

/Files/images/IMG_20171124_111459.jpg

24 листопада в селі Богданівці відбулася науково-практична конференція «Музей як осередок духовної та культурної спадщини українського народу». Захід був приурочений 40-літтю відкриття Меморіального музею-садиби Катерини Білокур.

Після екскурсії в Меморіальному музеї-садибі К. Білокур та покладання квітів до могили художниці, учасники конференції були запрошені до Богданівської школи. У святково прибраній залі гостей поетичними рядками зустрічала завідуюча Меморіальним музеєм-садибою Катерини Білокур О.О. Шаповал; під мелодію пісні проникливими словами напрочуд лірично звернулась до присутніх в образі Катерини Білокур учениця 9 класу Лесковець Наталя, пригостивши всіх богданівськими яблуками; заволодів увагою залу 10-річний Левчун Станіслав, прочитавши вірш Ганни Чубач «Діти Катерини Білокур». Вразили всіх майстерно виконаними українськими народними піснями учасники народного аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Берегиня» (керівник Слабковська Н.М.), але чи не найбільше емоцій викликав спільний виступ ансамблю, учнів та вчителів, – колектив відтворив елемент традиційного богданівського весілля ( з весільним гільцем, піснями і, звісно ж, із закоханими молодими).

/Files/images/DSC_0554.JPG

Тож завдяки спільним зусиллям багатьох небайдужих богданівців -- працівників музеїв, Будинку культури, вчителів та учнів місцевої школи – було створено всі умови для того, щоб науково-практична конференція сподвижників музейної справи Київщини пройшла на високому рівні.

Кiлькiсть переглядiв: 120

Коментарi