• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Виховний захід "День Хрещення Київської Русі - України" в 3 класі

Виховний захід "День Хрещення Київської Русі - України" в 3 класі

2018-04-23

З нагоди 1030 – річчя від дня Хрещення Київської Русі України 23.04.2018 року в 3 класі Богданівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ (ясла-садок)» класоводом Ситник Людмилою Михайлівною було проведено класну годину в класі.

Людмила Михайлівна розповіла про Державне свято встановлене в Україні в рамках святкування 1030-річчя Хрещення Київської Русі згідно з Указом президента Петра Порошенка:

Ураховуючи значення православних традицій в історії і розвитку українського суспільства, на підтримку ініціативи Національної ради з питань культури і духовності, Українського фонду культури, Української православної церкви, Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної православної церкви, громадськості постановляю установити в Україні День хрещення Київської Русі-України, який відзначати щорічно 28 липня, у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира — хрестителя Київської Русі.

Це свято відзначається у день Святого Володимира — одного із засновників і покровителів нашої державності. Для нас цей день фіксує і означає кілька принципових понять. Це — спадкоємність тисячолітньої історії України, нашої нації і держави. Це — неподільність Українського народу і його єдність навколо ідеї сильної держави і віри. Це — соборність усіх українців і всіх українських земель навколо рідної державної і духовної столиці — Києва. Це — велика присутність Києва у світовій історії і його цивілізаційний вплив на сусідні землі і народи. Це — єдність нашого державного і духовного начала.

Учні уважно слухали розповідь та переглянули відео про Хрещення Київської Русі. Учні винесли з класної години багато корисної, нової та цікавої інформації.

Кiлькiсть переглядiв: 166

Коментарi