Цікаві канікули

2018-11-01

/Files/images/tskav_kankuli/DSC_0965.JPG

/Files/images/tskav_kankuli/DSC_0983.JPG/Files/images/tskav_kankuli/DSC_0952.JPG/Files/images/tskav_kankuli/DSC_0753.JPG

1 листопада учні 5 класу та вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» відвідали парк «Україна в мініатюрі» та музей популярної науки і техніки «Еспериментаніум» .

Парк «Україна в мініатюрі» знаходиться в мальовничому місці на березі Дніпра в Гідропарку. Своєю різноманітною колекцією споруд у масштабі 1:33 парк відображає Україну з найбільш відомими пам’ятками архітектури. У парку є міні-Хрещатик з Майданом Незалежності, а міні-Дніпро перетинає чотири головних мости. У парках та скверах розташувались пам’ятники найбільш відомих діячів культури, політики та мистецтва України.

А далі ми завітали в музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» − місце, де наука стає цікавою! Постійна експозиція музею налічує близько 250 інтерактивних експонатів, і кожен із них демонструє закон фізики, природнє явище, роботу тих чи інших механізмів.

А головне – експонати не ховаються за вітринами! У музеї ми знайшли зразки машин і механізмів, які наочно демонструють можливості науки й техніки в різних сферах життя людини. Ми перевіряли електропровідність різних предметів, запускали хмару під стелю, малювали візерунок маятником, посиділи за кермом справжньої пожежної машини, розбирали модель людини на запчастини. А також безліч різноманітних ілюзій та головоломок, дзеркальний та лазерний лабіринти, акустична кімната і багато інших цікавинок очікували нас у музеї. Три години промайнули непомітно!

Втомлені, але задоволені всі поверталися додому,

Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi