Вшанування пам’яті героя-земляка

2018-10-17

17 жовтня вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» провели для учнів 3-4 класів тематичну екскурсію до 105-річниці з дня народження Двічі Героя Радянського Союзу Михайла Захаровича Бондаренка -- льотчика, чиї подвиги стали безсмертними, льотчика, що прославив у роки Другої cвітової війни богданівську землю далеко за її межами. .

Екскурсія розпочалася на подвір’ї Богданівського НВК, де біля вікон нашої школи стоїть бронзовий бюст героя-земляка (скульптор Дмитро Петрович Шварц). Після цього учні перейшли в історико-краєзнавчий музей села Богданівки, де розміщена експозиція, яка розповідає про видатного земляка. Пройшовши вулицею Бондаренка, яка теж названа на честь льотчика, діти вклонилися герою від імені «вкраїнської землі» на могилі Михайла Захаровича, що знаходиться в центрі села. А закінчилась екскурсія в парку «Героям-авіаторам», в якому встановлений знак на честь льотчиків-героїв.

Жива людська пам'ять. Вона стукає в наші серця. І поки існує наш рід, існуватиме і пам’ять, бо без неї немає майбутнього.

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi