СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВІНКА

2019-09-02

02 вересня 2019 року. У цей осінній і святковий день Богданівський НВК радо запросив учнів до країни Знань, а веселий дзвінок оповістив про початок нового 2019/2020 навчального року. Поріг рідної школи переступили 119 учнів. В цьому році наша дружня шкільна родина прийняла у свої обійми 13 першокласників. Учні 11-х класів розповіли молодшим друзям «всю правду» про школу і запросили на перший шкільний танок.

У такі урочисті хвилини колектив школи вшанував хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи нашої країни.

Учнів, вчителів, батьків з початком нового навчального року привітала директор навчально-виховного комплексу Л.А.Шевчук.

Присутній на святі сільський голова Ю.Г.Борисенко побажав усій шкільній родині нових перемог і творчих злетів. З теплими словами вітання і подарунком завітав на урочистості депутат Яготинської районної ради О.І.Нікітченко. Почесний житель села Богданівки, директор історико – краєзнавчого музею села О.В.Пінчук вручив грамоти та грошові винагороди учасникам і переможцям конкурсу «Її Величність Богданівка».

Музичні вітання лунали від батьків першокласників і одинадцятикласників.

Цей вересневий день у школі продовжився святковим уроком, під час якого школярі говорили про дружбу і добро, справедливість і толерантність, свободу в житті людини та власний шлях до самореалізації.

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi