• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Табір відпочинку з денним перебуванням дітей "Веселка"

Табір відпочинку з денним перебуванням дітей "Веселка"

2015-06-12

/Files/images/DSC04669.JPG

Літо-літечко прийшло! Такими словами була відкрита 30 травня табірна зміна літнього мовного пришкільного табору з денним перебуванням «Веселка» у Богданівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)».

Протягом 2 тижнів 48 вихованців весело, цікаво і змістовно проводили в таборі літній відпочинок. Загони «Їжачки», «Капітошки» та «Оба-на!» були водночас і командами-суперниками, й однією дружною сім’єю.

Цікаві заняття з англійської мови, ігри для розвитку математичних здібностей, година економічних знань, конкурси малюнків на асфальті, на папері та конкурс власних виробів, майстер-клас з квілінгу, інсценізація казок, випуск цікавих стінних газет, конкурс зачісок, день усмішок, гра «Сафарі», караоке, вшанування пам’яті К. Білокур, туристичні змагання та «Веселі старти», заходи для популяризації здорового способу життя, а ще екскурсії в музеї села та міста Яготина... Усього і не злічити. І хоч вихователі (кожен загін очолювали два педагоги, але в роботі табору були задіяні всі вчителі-предметники) стомлювалися більше, ніж на уроках, але скільки в ці дні на їхніх вустах було посмішок, а в очах – здивування! Діти вкотре вразили своєю безмежною фантазією, неочікуваними талантами, щирістю і безпосередністю навіть досвідчених педагогів. Малеча щодня заряджала своїх наставників енергією, а натомість отримала вміло зрежисерований незабутній відпочинок.

І, насамкінець, хочеться подякувати місцевому підприємцю Єні Н.І. за надані табору іграшки та призи, без яких смак перемог не був би таким солодким.

Отже, літо-літечко прийшло! Старт відбувся вдалий! Гарного всім відпочинку!

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi