Мовний літній табір

2015-06-12

/Files/images/DSC08629.JPG

У період з 30 травня по 12 червня 2015р. в літньому мовному таборі «Веселка» при «Богданівському НВК ЗОШ I-III ст. (ясла-садок)» проводилися заняття з англійської мови. Вони відбувалися у трьох вікових групах на теми «Здоровий спосіб життя» та «Довкілля», «Хобі».

У перший день роботи мовного табору відбулося заняття для найменших «ABC-party». Учні цієї вікової групи пригадали англійський алфавіт проспівавши пісню, розповіли віршик про кожну букву алфавіту, було проведено гру «Guessing game» та «Who are you?». Весело й активно провівши час діти з нетерпінням чекали наступного заняття.

Інша група працювала над темою «Hobby». Кожен розповів про своє хобі,а потім діти активно взяли участь у грі «Is it about you?»та «Memory game» під час яких вони закріпили свої лексичні знання по темі.

Потім діти переглянули уривок з мультфільму «Рапунцель. Заплутана історія» та обговорили, яке хобі було у принцеси.

З цікавістю діти переглянули уривки з мультику «Despicable Me» та обговорили спосіб життя та хобі персонажів.

Діти розучили танець «ABC», проводили з м´ячем ігри,що розвивали їхню увагу та пам'ять на теми «Animals» та «Fruits» , обговорили чому варто берегти природу, рослин і тварин, їсти здорову їжу.

Загалом заняття проходили весело і активно. Дітям подобалось те,що під час гри вони могли проявити себе, свої якості роботи в команді та індивідуально, адже за перемогу завжди чекає нагорода: покращений словниковий запас, удосконалені навички невимушеного спілкування англійською мовою і головне – бажання вдосконалюватися і вивчати іноземну мову!

Кiлькiсть переглядiв: 123

Коментарi