• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Загальношкільний захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні»

Загальношкільний захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні»

2016-04-25

25 квітня в Богданівському НВК відбувся захід «Чорнобильська трагедія – одвічний слід на Україні», приурочений 30 – й річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

З почуттям поваги і пам’яті до трагічних сторінок України учні 7 та 10 класів читали вірші, розповідали про подвиг людей, які ціною власного життя локалізували пожежу. На той час всі ліквідатори були героями і якби вони не зробили своєї справи, хто знає, які були б наслідки. Коли молоді пожежники вийшли на лінію вогню, отримавши смертельну дозу радіації були ще живими, журналісти запитували у них: «У вас була можливість повернутися? Ви могли відступити?» Так, у даній ситуації вони могли тимчасово відступити до підходу підкріплення. Та про це ніхто з пожежників навіть і не думав, тому що вони – воїни, бійці з пожежею, вони ступили в смертельну радіацію не за наказом командира, а за велінням совісті.

«І віддали все що мали.

Життя – що одне в людини.

Вірю, що врятували

Долю моєї дитини»

Чорнобиль - це вже історія України. Тому молодому поколінню потрібно вчитись вболівати за минуле своєї держави, сприймати її такою, якою вона є, будувати, відроджувати. Вміти протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу.

/Files/images/26042016/SDC10124.JPG

/Files/images/26042016/SDC10136.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 85

Коментарi