• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 1 грудня Ганні Самарській виповнювалося 75 років і колектив школи щиро бажав ювілярці міцного здоров’я та творчого натхнення у її сподвижницькій праці.

1 грудня Ганні Самарській виповнювалося 75 років і колектив школи щиро бажав ювілярці міцного здоров’я та творчого натхнення у її сподвижницькій праці.

2016-12-01

З початком грудня у Богданівському НВК розпочались заходи до вшанування пам’яті народної художниці України Катерини Білокур.

1 грудня учні 5-11 класів були присутні на зустрічі з Ольгою Андріївною Моляр – науковим працівником музею – садиби К.Білокур.

Гостя розповіла школярам про життя і творчість Ганни Самарської – народної художниці України, майстрині петриківського розпису, нашої землячки, учениці К.Білокур. Учням були продемонстровані фотоілюстрації картин Ганни Самарської, відео сюжет про перебування художниці в Богданівці з персональною виставкою.

1 грудня Ганні Самарській виповнювалося 75 років і колектив школи щиро бажав ювілярці міцного здоров’я та творчого натхнення у її сподвижницькій праці./Files/images/15022016/IMG_20161129_140537.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi