• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • У ЯГОТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАСЯЯЛО «СОНЕЧКО»

У ЯГОТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАСЯЯЛО «СОНЕЧКО»

2013-10-01

У ЯГОТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАСЯЯЛО «СОНЕЧКО»

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів у Яготинському районі селі Богданівка урочисто відкрили довгоочікуваний дитячий садок «Сонечко», який не функціонував понад 15 років. На святкування завітав голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк.

- За рахунок будівництва та реконструкції дитячих навчальних закладів, створення додаткових місць і груп сьогодні на Київщині черга у дитячі садочки зменшується. Таким чином виконуються доручення Президента України щодо забезпечення дітей якісною дошкільною освітою, - наголосив Анатолій Присяжнюк.

За його словами до кінця року в області планується створити три з половиною тисячі нових місць у дитсадках.

- Цьогоріч через суди нам вдалося повернути у комунальну власність 15 садочків, де наразі відбуваються ремонтні роботи і невдовзі ми будемо водити їх в експлуатацію, – сказав Анатолій Присяжнюк.

Губернатор Київщини звернув увагу на те, що сьогодні в області усі зусилля спрямовані на те, аби вирішити питання дитячих навчальних закладів(ДНЗ) і малеча Київської області мала змогу отримати якісну дошкільну освіту.

Сьогодні у Яготинському районі працює 25 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності: 6 у місті та 19 у сільській місцевості. І питання щодо браку місць у дошкільних навчальних закладах повністю відсутнє.

Новий дошкільний навчальний заклад розрахований на 76 місць, всього будуть відвідувати ДНЗ 50 дітей, що забезпечить стовідсоткове охоплення дошкільною освітою дітей віком від 2 до 6 років.

У реконструйованому дитячому садочку відкрито 2-ві дошкільні групи до 25 дітей, а також працюватиме школа І ступеня. Окрім того буде відкрито чотири класні та одну ігрову кімнати для школи І ступеня, а також дві ігрові кімнати, дві спальні, дві роздягальні та музичний зал для дошкільного навчального закладу.

Маленькі вихованці прийняли в подарунок від губернатора та голови РДА мультимедійний проектор, телевізор та музичний центр.

У 2013 році на Київщині планується завершити капітальний ремонт трьох ДНЗ: у селах Великий купіль Згурівського району, Мар’янівка Поліського району та Старі Петрівці Вишгородського району.

Матеріал знахотиться тут

Кiлькiсть переглядiв: 106

Коментарi