ІНФОРМАЦІЯ

про звернення громадян

За період з 01.01.2014 року по 31.12.2014 року до директора навчально-виховного комплексу надходили наступні звернення:

1. Звернення Латай А.Г. про надання довідки про працевлаштування та тижневе навантаження у ВУЗ (довідка надана).

2. Звернення Яблонського І.П. про видачу довідок учням 11 класу для реєстрації в ЗНО-2014 (довідки надані).

3. Звернення Адаменко С.А. про надання довідки про працевлаштування та педагогічне навантаження у ВУЗ (довідка надана).

4. Звернення Латай Т.А. про надання довідки про працевлаштування та педагогічне навантаження у ВУЗ (довідка надана).

5. Звернення Чигора В.А. про видачу довідок його дітям Чигору Владиславу та Чигору Олегу про відвідування дитячого садочка (довідка підготовлена).

6. Звернення голови батьківського комітету молодшої групи Вишневської Г.В. про видачу довідок про відвідування дитячого садочка дітьми, що мають статус потерпілі внаслідок ЧАЕС (довідки підготовлені).

7. Звернення Рогочі Н.А. про надання згоди на зустріч з учнями 9 та 11 класів з питання вступної компанії до Березоворудського аграрного технікуму (зустріч відбулася).

8. Звернення Придатченка П.М. по питанню підготовки особової справи його доньки, учениці 4 класу Придатченко Дар'ї, для переведення в іншу школу (документи підготовлені).

9. Звернення Латай Т.М. про видачу довідки її сину Латаю Денису про невідвідування дитячого садочка (довідка видана).

10. Звернення Онищенка Р.С. про надання згоди на зустріч з учнями 9 та 11 класів з питання вступної компанії до Березанського професійного аграрного ліцею (зустріч відбулася).

11. Звернення Тимощук С.А та Тимощук О.І. про надання згоди на зустріч з учнями 9 та 11 класів з питання вступної компанії до Березоворудського технікуму ПДАА (зустріч відбулася).

12. Звернення Левчун С.Г. про видачу довідки її сину Левчуну Станіславу про невідвідування дитячого садочка (довідка видана).

13. Звернення батьків дошкільної групи по питанню матеріально-технічного обладнання робочих місць учнів 1 класу (питання винесено і обговорено на спільному засіданні батьківського комітету та піклувальної ради школи; підготовлено план обладнання робочих місць).

14. Звернення батьків учнів 8 класу про проведення ремонтних робіт в класі (питання винесено на засідання батьківського комітету та піклувальної ради школи).

15. Звернення Матвієнка П.П. про розповсюдження між учнями школи брошур з умовами народознавчих конкурсів від штабу «Сильна Україна» (брошури роздані).

16. Звернення Лесковця В.С. про видачу довідок його дітям Лесковцю Тарасу та Лесковець Альоні про відвідування чи невідвідування дитячого садочка (довідки видані).

17. Звернення Кравчука В.В. про надання характеристики за період навчання в закладі (характеристика надана).

18. Звернення Дробуш В.М. про видачу довідки її сину Дробушу Віктору про відвідування дитячого садочка (довідка видана).

19. Звернення Гайдай Н.Г. про надання довідки про роботу за сумісництвом (довідка надана).

Кiлькiсть переглядiв: 155