ІНФОРМАЦІЯ

про звернення громадян

За період з 01.01.2016 року по 31.12.2016 року до директора навчально-виховного комплексу надходили наступні звернення:

1. Звернення Пляхи Т.К. про видачу довідки про зарахування її сина Горбача Ярослава до складу учнів 2 класу Богданівського НВК (довідка видана).

2. Звернення Галана О.О. про видачу довідок про зарахування його синів Галана Максима та Галана Романа до складу учнів Богданівського НВК (довідки видані).

3. Звернення Гайдая О.І. про видачу довідки про працевлаштування для оформлення пенсії (довідка видана).

4. Звернення Латай К.О. про видачу довідки про працевлаштування для оформлення пенсії (довідка видана).

5. Звернення Латай К.О. про видачу довідки про працевлаштування для оформлення пенсії (довідка видана).

6. Звернення Саліженка Є. М. про видачу довідки його сину Саліженко Андрію про відвідування дитячого садочка (довідка видана).

7. Звернення Бойка О.М. про надання довідки про працевлаштування для зняття з обліку в центрі зайнятості (довідка видана).

8. Звернення Кравчені Н.Г. про надання довідки про навчання її дітей Кравчені Анастасії та Кравчені Станіслава (довідка видана).

9. Звернення Бреус Г.О. про видачу довідки про навчання та виховання її внуків Мельникович Анастасії та Мельниковича Назара у Богданівському НВК (довідка видана).

10. Звернення Богданівської сільської ради про надання автобуса для поїздки учнів Богданівського НВК до Яготинського РВК для проходження медичного огляду.

11. Звернення Шаповал Л.С. про надання довідки про працевлаштування для перерахунку загального робочого стажу (довідка видана).

12. Звернення Галана О.О. про видачу довідки про навчання його сина Галана Максима в Богданівському НВК (довідка видана).

Кiлькiсть переглядiв: 148