ІНФОРМАЦІЯ

про звернення громадян

За період з 01.01.2015 року по 31.12.2015 року до директора навчально-виховного комплексу надходили наступні звернення:

1. Звернення Сирнікової В.М. про видачу довідок учням 11 класу для реєстрації в ЗНО-2015 (довідки надані).

2. Звернення Латай Т.М. про видачу довідки її сину Латаю Денису про відвідування дитячого садочка (довідка видана).

3. Звернення Яковенко І.К. про проведення зустрічі з випускниками закладу щодо анкетування до вступу у ВУЗи (анкетування проведено).

4. Звернення Романенко І.В. про перегляд виплати надбавки за педагогічний стаж (подано клопотання до відділу освіти).

5. Звернення Давидова В.М., Роглчі Н.А. та Давидова О.В. про надання згоди на зустріч з учнями 9 та 11 класів з питання вступної компанії до Березоворудського технікуму ПДАА (зустріч відбулася).

6. Звернення Баліцького С.В. про надання довідки про навчання в Богданівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (довідка видана).

7. Звернення Джівалової Т.А. про надання згоди на проведення лекції для дівчат 7-11 класів про особливості статевого розвитку (лекція прочитана).

8. Звернення Онищенка Р.С. про надання згоди на зустріч з учнями 9 та 11 класів з питання вступної компанії до Березанського професійного аграрного ліцею (зустріч відбулася).

9. Звернення батьків дошкільної групи по питанню матеріально-технічного обладнання робочих місць учнів 1 класу (питання винесено і обговорено на спільному засіданні батьківського комітету та піклувальної ради школи; підготовлено план обладнання робочих місць).

10. Звернення випускниці 2015 року Остапець М.Є. по питанню передруку документа про освіту (атестату про повну загальну середню освіту), в якому була помилка в написанні по-батькові. Всі документи підготовлені та зроблений передрук документа про освіту.

11. Звернення випускниці 2015 року Остапець М.Є. по питанню видачі нового додатка до атестата про повну загальну середню освіту. Всі документи підготовлені та виданий новий додаток до атестата про повну загальну середню освіту .

12. Звернення Горбача Я.А. про видачу довідки про навчання у 8 класі Богданівського НВК (довідка видана).

13. Звернення Кругляка М.І. про видачу довідки про навчання його дитини Кругляк Тетяни у 9 класі Богданівського НВК (довідка видана).

14. Звернення Дробуша І.П. про видачу довідки про зарахування його сина Дробуша Миколи до складу учнів 8 класу Богданівського НВК (довідка видана).

15. Звернення Мурдзи Н.П. про видачу довідки про зарахування її доньки Мурдзи Діани до складу учнів 2 класу Богданівського НВК (довідка видана).

Кiлькiсть переглядiв: 158